gorznomtb17

Górznieński Maraton MTB. Górzno-Dworek Wapionka 26.03.2017r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Szymon OryszczakM1(19-39lat)DŁUGI
Michelin TeamOlsztyn
2.JAN CIRUTM1(19-39lat)DŁUGI
Olsztyńskie Ustawki SzosoweOLSZTYN
3.Mateusz WichowskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
TTC Beretta ToruńToruń
4.Krzysztof Wichowski M1(19-39lat)ŚREDNI
TTC Beretta Toruń Toruń
5.Remigiusz BuszkaM2(40-59lat)ŚREDNI
SPINBIKEToruń
6.Łukasz KarwickiK1(19-39lat)ŚREDNI
Dąbrowa Chełmińska
7.Piotr GrochowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
brakOlsztyn
8.Krzysztof TyszeckiM2(40-59lat)DŁUGI
PasłękPasłęk
9.Konstnty SawickiJunior(14-18lat)DŁUGI
Michelin TeamOlsztyn
10.Darek TumaniecM2(40-59lat)ŚREDNI
Centrum Rowerowe Olsztyn Team Olsztyn
11.Ryszard Sawicki M2(40-59lat)DŁUGI
Michelin Team Olsztyn
12.Rafał KołakowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
DziałdowoDziałdowo
13.Dariusz ŚliwińskiM2(40-59lat)ŚREDNI
+Gdańsk
14.Bartosz WitońskiM1(19-39lat)DŁUGI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszcz
15.Paweł KowalskiM2(40-59lat)DŁUGI
ALGOTECH PolskaWarszawa
16.Grzegorz KwiatkowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
brakBrodnica
17.Grzegorz NiesiobędzkiM2(40-59lat)ŚREDNI
Cukiernia przy GdańskiejLubawa
18.WIKTOR POLONISM1(19-39lat)ŚREDNI
PŁOCKI KLUB KOLARSKIPŁOCK
19.Mateusz TyburskiM1(19-39lat)DŁUGI
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
20.Bogusław OlszewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
CYKLO KWIDZYNKwidzyn
21.Bartłomiej GalickiM1(19-39lat)ŚREDNI
MTB KWIDZYN TEAMKwidzyn
22.Jarosław MichalikM2(40-59lat)ŚREDNI
MTB Kwidzyn TeamKWIDZYN
23.Jarek AblewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Dynamo SierpcSierpc
24.Tomasz SkalskiM2(40-59lat)DŁUGI
RENAULT TEAMPiecki
25.Łukasz MałkowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
SpinBikeToruń
26.Natalia ŚliwińskaJuniorki(14-18lat)ŚREDNI
GKS CARTUSIAGdańsk
27.Miłosz GołkowskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
BrakBrodnica
28.Michał ZiembaM1(19-39lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszcz
29.Sebastian TorzewskiM1(19-39lat)DŁUGI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszcz
30.Paweł JurczakM1(19-39lat)DŁUGI
N-Bike Academy NiemczGrudziądz
31.Piotr JurczakM1(19-39lat)DŁUGI
Zadroga Racing TeamBydgoszcz
32.Stanisław Zaborowski M1(19-39lat)ŚREDNI
Lipa MTBLipno
33.Łukasz AleksandrowiczM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakLidzbark
34.Mariusz JustkaM2(40-59lat)DŁUGI
CYKLO BYDGOSZCZBydgoszcz
35.Katarzyna JakubowskaK2(40lat+)ŚREDNI
NiezrzeszonaBrodnica
36.Ewa RzepkaK2(40lat+)ŚREDNI
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
37.Robert ŻebrowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
MTB Ostróda TeamOstróda
38.Katarzyna KuchnickaK1(19-39lat)ŚREDNI
KB Lech RypinRypin
39.Bartosz ZaostrowcewM1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń
40.Robert LewandowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
MOTO-SPEC ToruńToruń
41.Andrzej KowalskiK2(40lat+)ŚREDNI
brakiława
42.Dariusz RozwadowskiK1(19-39lat)ŚREDNI
Wąbrzeska Grupa KolarskaWąbrzeźno
43.Magdalena Klasa-LewandowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
MOTO-SPEC ToruńToruń
44.Małgorzata TorzewskaK2(40lat+)DŁUGI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszcz
45.Jacek TorzewskiM2(40-59lat)DŁUGI
AMSports Bydgoszcz MTB TeamBydgoszcz
46.Łukasz ByszewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
WARMIA MTBOlsztyn
47.Artur SzmytM1(19-39lat)DŁUGI
Nbike AcademyBydgoszcz
48.Bartosz GercM1(19-39lat)ŚREDNI
TORUŃ
49.Krzysztof PiaseckiM2(40-59lat)ŚREDNI
CYKLISCI RYPINRypin
50.Adrian LibudaM1(19-39lat)ŚREDNI
TERRA LUBAVIALubawa
51.Danuta BadowskaK2(40lat+)ŚREDNI
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-Dobrzyń
52.Grażyna MierzejewskaK1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńGolub-Dobrzyń
53.Joanna RzymkowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
Golub-Dobrzyń
54.Anna KruszyńskaK2(40lat+)ŚREDNI
OrkaMasters IławaLubawa
55.Michał ZurelM1(19-39lat)DŁUGI
Cyklisci rypinRypin
56.Piotr StraszewskiM1(19-39lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławek
57.Jarosław PiesczekM2(40-59lat)ŚREDNI
Toruń
58.BARBARA FILDEBRANDTK1(19-39lat)ŚREDNI
POZNAŃ
59.Paweł AleksińskiM1(19-39lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławek
60.Paweł RadtkeM1(19-39lat)ŚREDNI
SISU OWB teamwtelno
61.Radosław LeszczyńskiM1(19-39lat)DŁUGI
MKK KORBAMrągowo
62.Henryk DembińskiM2(40-59lat)DŁUGI
LKK Ziemia LubawskaIława
63.Wiesław RautM3(60lat+)ŚREDNI
BydgoszczBydgoszcz
64.Ronald ZakrockiM2(40-59lat)ŚREDNI
BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBydgoszcz
65.Sławek BethkeM1(19-39lat)ŚREDNI
BikeBoys.PL CadMarioTeamBydgoszcz
66.Mariusz RybakM2(40-59lat)ŚREDNI
BikeBoys,pl CadMario TeamBydgoszcz
67.Sławomir WawrzyniakM2(40-59lat)ŚREDNI
NawigatorOlsztyn
68.Sebastian PodlińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Salon Rowerowy KolarzJaśLubawa
69.Piotr KowalskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Rowerowe LipnoLipno
70.Bartek BorkowiczM1(19-39lat)ŚREDNI
LIPA MTBLipno
71.Maciej KamińskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
MTB LipnoLipno
72.Paweł ZakrzewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Lipa MTB Lipno
73.Paweł HeinrichM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakBydgoszcz
74.Daniel KrzemińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
SPINBIKEtoruń
75.Przemysław KrynickiM1(19-39lat)DŁUGI
SISU-OWB teamZielona
76.Anna KŁobukowskaK1(19-39lat)DŁUGI
Babskie KręceniePruszcz Gdański
77.Marcin GajewskiM1(19-39lat)DŁUGI
GrudziądzGrudziądz
78.Margota ZimermanK2(40lat+)ŚREDNI
Dynamo SierpcSierpc
79.Mariusz TaporowskiM1(19-39lat)DŁUGI
Olsztyn mtbOlsztyn
80.Wojciech DobrowolskiM2(40-59lat)DŁUGI
BIKEBOYS.pl CADMARIO TEAMBydgoszcz
81.WIKTOR POLONISM1(19-39lat)ŚREDNI
PŁOCKI KLUB KOLARSKIPŁOCK
82.Piotr RomanM2(40-59lat)DŁUGI
AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYNNidzica
83.MARIUSZ IDZIKOWSKIM2(40-59lat)DŁUGI
BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZ
84.Wojciech JaniszewskiM2(40-59lat)DŁUGI
szarafin timSmętowo Graniczne
85.Norbert ŁysiakM2(40-59lat)DŁUGI
N-Bike AcademyNiemcz
86.Rafał SłapińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub - DobrzyńGolub - Dobrzyń
87.Dominika MichalakK1(19-39lat)ŚREDNI
Trigar MTB TeamGdańsk
88.Lukasz RóżańskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Trigar MTB TeamGdańsk
89.Przemysław KasierskiM1(19-39lat)DŁUGI
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
90.paweł trelińskiM2(40-59lat)ŚREDNI
grupetto mrągowomrągowo
91.Marcin NowakM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakSztum
92.Patryk CzaplińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
brakLidzbark
93.Mariusz KaczynskiM1(19-39lat)DŁUGI
NMLNowe Miasto Lubawskie
94.Łukasz SonnenfeldM1(19-39lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynGrudziądz
95.Marek HaneltM2(40-59lat)DŁUGI
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
96.Michał GawińskiM2(40-59lat)DŁUGI
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
97.Aurelia CiechackaK1(19-39lat)DŁUGI
Arbet TeamGolub-Dobrzyń
98.Marta ZielińskaK1(19-39lat)ŚREDNI
Golub- Dobrzyń
99.Bohdan WójcikM1(19-39lat)ŚREDNI
B.K.P Active TeamWROCŁAW
100.Michał RóżańskiM1(19-39lat)DŁUGI
TRIGAR MTB TEAMGdańsk
101.Paweł MochM1(19-39lat)DŁUGI
zapytaj-dietetyka.pl Kwidzyn
102.Tomasz WyżlicM2(40-59lat)ŚREDNI
TERRA LUBAVIALubawa
103.Michał WyżlicM1(19-39lat)DŁUGI
Komobike ScottLubawa
104.Adam BuczyńskiM2(40-59lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe OlsztynRóżnowo
105.Jakub BabiakM1(19-39lat)ŚREDNI
Rivercreek MTB BydgoszczBydgoszcz
106.Radosław ZyskM1(19-39lat)ŚREDNI
MKK KORBAMrągowo
107.Stanisław ZaborowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Mtb LipnoLipno
108.Szymon BruskiM1(19-39lat)DŁUGI
DziemianyDziemiany
109.Mieczysław AndrzejewskiM3(60lat+)ŚREDNI
brakMurowana Goślina
110.Maciej RYPIŃSKIM1(19-39lat)ŚREDNI
4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony TerytorialnejOlsztyn
111.Maciej KrynickiM1(19-39lat)DŁUGI
Roll4life Plichwyścig.plZielona
112.Joanna FilipczykK2(40lat+)ŚREDNI
Ostróda RunnersOstróda
113.Bogusław OlszewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
CYKLO KWIDZYNKwidzyn
114.Andrzej KalichK1(19-39lat)DŁUGI
CYKLISCI RYPINRYPIN
115.Michał ŁomnickiM1(19-39lat)ŚREDNI
PureLife MTB KwidzynKwidzyn
116.Mariusz KaliszewskiM2(40-59lat)ŚREDNI
KS SzafrankiOstróda
117.Piotr BienendaM1(19-39lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe OlsztynOlsztyn
118.Paweł TyburskiM1(19-39lat)DŁUGI
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
119.Tomasz JarczykM1(19-39lat)DŁUGI
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztyn
120.Bartek MęzińskiM1(19-39lat)DŁUGI
Finisher.plOlsztyn
121.Arkadiusz HanasK2(40lat+)DŁUGI
AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYNOlsztyn
122.DARIUSZ SZYCHM2(40-59lat)ŚREDNI
CYKLO KWIDZYNRakowiec
123.Marcin KowalskiM1(19-39lat)ŚREDNI
DNWDobrzyń Nad Wisłą
124.Andrzej SobekM1(19-39lat)DŁUGI
Hades Team MtbŁochowo
125.Wojciech SyrwidM2(40-59lat)DŁUGI
brakOlsztyn
126.Krzysztof SieńskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Kolarski Klub Sportowy 'Masters Brodnica'Działdowo
127.Piotr AndrzejczykM1(19-39lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe OlsztynOlsztyn
128.Tomasz StrzemiecznyM1(19-39lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłock
129.Paweł KowalkowskiM1(19-39lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe OlsztynLubawa
130.Wiktor HorszwaldM1(19-39lat)DŁUGI
-Olsztyn
131.Dariusz ReinholzM1(19-39lat)DŁUGI
MTB Eldra ŚwiecieTerespol Pomorski
132.Edmund SteckiewiczM2(40-59lat)ŚREDNI
KB Lech RypinRypin
133.jarek szkutaM1(19-39lat)DŁUGI
100% witaminy Cbydgoszcz
134.Piotr KamińskiJunior(14-18lat)DŁUGI
komobike scott Wąbrzeźno
135.Adam PODGÓRSKIM2(40-59lat)DŁUGI
Cykliści RypinRypin
136.GRZEGORZ GOGULSKIM2(40-59lat)DŁUGI
TORUŃTORUŃ
137.Leszek WojdaM2(40-59lat)DŁUGI
AKO OlsztynBarczewo
138.Dariusz LaskowskiM2(40-59lat)DŁUGI
Finisher.plŁomianki
139.Kasia LaskowskaK1(19-39lat)DŁUGI
Finisher.plŁomianki
140.Adam KraśnickiM2(40-59lat)ŚREDNI
Toruń
141.Maciej ŻółtowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Górzno BiegaŁaszewo
142.Joanna RzepnikowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
NiezrzeszonaBrodnica
143.Michał SzramM1(19-39lat)ŚREDNI
Jabłonowo Pomorskie
144.Mariusz RzepnikowskiM2(40-59lat)DŁUGI
NiezrzeszonyBrodnica
145.Łukasz IwaszkoM1(19-39lat)DŁUGI
Bikeboys Cadmario TeamBydgoszcz
146.Rafał SucharskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Łochowo
147.Robert SzmiszkeM2(40-59lat)ŚREDNI
....Prabuty
148.Paweł ŁasińskiM2(40-59lat)DŁUGI
VISOTEC BrodnicaBrodnica
149.Dominik JakubowskiJunior(14-18lat)DŁUGI
SUNRACE Mossopolska.plBrodnica